Tarayıcınızı Güncellemeniz Gerekmektedir.
Tarayıcınızı Güncelemeniz gerekmektedir.

HABER DETAY

25.06.2024 08:25:00
Banner
ALANYA HENTBOL ŞENLİĞİ BAŞLADI

Türkiye Hentbol Federasyonu, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Alanya Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen 29. Ramazan Demirci Açık Alan Turnuvası, Veteran Hentbol Turnuvası ve Uluslararası Plaj Hentbol Turnuvası 1420 sporcunun katılımıyla başladı.

ALANYA HENTBOL ŞENLİĞİ BAŞLADI

Türkiye Hentbol Federasyonu, Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Alanya Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen 29. Ramazan Demirci Açık Alan Turnuvası,  Veteran Hentbol Turnuvası ve Uluslararası Plaj Hentbol Turnuvası 1420 sporcunun katılımıyla başladı.

 

Milli Egemenlik 1 numaralı ve 2 numaralı sahalarında 12 kotta düzenlenen ve 28 Haziran Cuma gününe kadar devam edecek olan Ramazan Demirci Açık Alan Turnuvası’nda 28 kız ve 26 erkek takımı mücadele ediyor. 27 Haziran Perşembe günü sona erecek olan Veteran Hentbol Turnuvası’ nda 5 kadın takımı yarışıyor.

 

KUMDA HENTBOL MÜCADELESİ

Uluslararası Plaj Hentbolu Turnuvası Milli Egemenlik Stadı karşısındaki plajda 6 kadın ve 5 erkek takımın katılımıyla başladı. 27 Haziran Perşembe gününe kadar devem edecek olan turnuvada erkelerde Sancaktepe Sk., Kıbrıs Federasyon Karması, Niğde Gençlik SK., İstanbul Sajev Koleji, İzmir İl Karması; kadınlarda Kıbrıs Esentepe, Kıbrıs Dikmen Gençlik Merkezi,     Hakem ve Gözlemciler SK., Çukurova SK., Kırıkkale SK. takımları mücadele ediyor. 

DİĞER HABERLERİ