Tarayıcınızı Güncellemeniz Gerekmektedir.
Tarayıcınızı Güncelemeniz gerekmektedir.

HABER DETAY

07.09.2017 18:56:00
Banner
KESTELSPOR İLE ANAMUR BELEDİYESPOR ARASINDA HAZIRLIK MAÇI YAPILDI

Kestelspor ile Anamur Belediyespor arasında Milli Egemenlik Stadı’nda hazırlık maçı yapıldı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yeni sezonda sporculara başarılar diledi.

17 Eylül de başlayacak olan Süper Amatör Küme Sezonu öncesi dua edilerek kurban kesildi. Süper Amatör Küme temsilcimiz Kestelspor ile BAL Ligi temsilcilerinden Anamur Belediyespor arasında hazırlık maçı yapıldı. Kestelspor ile Anamur Belediyespor Kulübü arasında gerçekleşen hazırlık maçını Anamur Belediyesp 2-0 galibiyeti ile sona erdi.

 

Kestelspor Yönetimi olarak Kestelspor Başkanı Levent Uğur, Alanya Belediye Başkanı  Adem Murat Yücel’e ve Alanya Belediyesi Başkan  Yardımcısı Mehmet Kula’ya katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi. Ayrıcı Levent Uğur; Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi ve Anamur Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Türe’yi temsilen Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Kara’ya plaketlerini verdi. Alanya da yaşayan Anamurlular Derneği ise hazırlık maçlarını izleyerek, Anamur Belediyespor Kulübüne plaket ve çiçek verdiler. 

DİĞER HABERLERİ