Tarayıcınızı Güncellemeniz Gerekmektedir.
Tarayıcınızı Güncelemeniz gerekmektedir.

HABER DETAY

14.11.2016 11:53:00
Banner
OKUL SPORLARI GENÇLER (K-E) VOLEYBOL MÜSABAKALARI BAŞLADI.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenen 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Gençler (Kız- Erkek) Voleybol Müsabakaları başladı.

OKUL SPORLARI GENÇLER (K-E) VOLEYBOL MÜSABAKALARI BAŞLADI.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenen 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Gençler (Kız- Erkek) Voleybol Müsabakaları başladı.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenen 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları Gençler (Kız- Erkek) Voleybol Müsabakaları başladı.

14 Kasım Pazartesi günü saat: 09.00 da Atatürk Spor Salonu’nda başlayan müsabakalar 18 Kasım Cuma Gününe kadar devam edecek.  Gençler B kategorisi Erkeklerde 2 grupta 6 takım mücadele edecek.

( Alanya M. Arif Türktaş A.L, Özel Hamdullah Eminpaşa A.L, Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu A.L, Ö.Bahçeşehir Alanya A.L, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi, Şehit Abdullah Ümit Sercan A.L)

Gençler B kategorisi Kızlarda ise 2 grupta 8 takım mücadele edecek.

 (Özel Hamdullah Eminpaşa A.L., 15 Temmuz Şehitler A.L., Hüseyin Girenes Fen Lisesi, Hasan Çolak Anadolu Lisesi  A.Fevzi Alaettinoğlu A.L., Alanya Mehmet Arif Türktaş A.L., Eczacı Güzin-Velittin Bekrioğlu MTAL, Türkler İMKB ve Sosyal Bilimler Lisesi)

Gençler A kategorisinde maçlar ise 21 Kasım Pazartesi günü saat 09.00 da başlayıp 07 Aralık Çarşamba günü son bulacaktır.

Gençler A kategorisi Kızlarda 6 grupta 22 takım mücadele edecek

( Nimet Alaettinoğlu A.L, Özel Bahçeşehir  Alanya A.L., Cemile Kuyumcu MTAL, Alanya Mehmet Arif Türktaş A.L, Hüseyin Girenes Fen Lisesi, Özel Alanya Final Temel Lisesi, Oba Akdeniz Anadolu Lisesi, Arıkan Yılmaz Dim T.M.L, Mahmutlar Ş.Kaptanoğlu A.L, M.Mürüvvet Alaattinoğlu A.L, Oba Nazmi Yılmaz A.L., Alanya Fen Bilimleri Temel Lisesi, A.Fevzi Alaettinoğlu A.L, E.Güzin-Velittin Bekiroğlu MTAL, Özel Alanya M.T.A.L, Rıfat Azakoğlu M.T.A.L, Alanya Lisesi, Türkler İMKB ve S.B.L, Şehit Abdullah Ümit Sercan A.L, Alanya Nezihe Soydan T.M.L, Demirtaş Çok Programlı Lisesi, Alanya Kız Anadolu İ.H.L)

Gençler A Kategorisi Erkeklerde ise 3 grupta 11 takım mücadele edecek.

( Şehit A.Ümit Sercan A.L, Türkler İMKB ve S.B.L, Rıfat Azakoğlu MTAL,  Nebahat Şifa Anadolu İ.H.L, Arıkan Yılmaz Dim T.M.L, Alanya Mehmet Arif Türktaş A.L, Abdurrahman Alaattinoğlu A.L, Oba Akdeniz A.L, M.Şükrü Kaptanoğlu A.L, Alanya Lisesi, Alanya Nezihe Soydan T.ML) 

Okullararası Basketbol maçları 75.Yıl Spor Salonunda 18 Kasım Cuma günü başlayıp 02 Aralık tarihinde son bulacaktır.

DİĞER HABERLERİ