Tarayıcınızı Güncellemeniz Gerekmektedir.
Tarayıcınızı Güncelemeniz gerekmektedir.

HABER DETAY

13.08.2018 10:20:00
Banner
PLAJ’IN GALİBİ ALANYA BELEDİYESPOR

2018 Tff Plaj Futbolu Ligi Alanya Etabı galibi Alanya Belediyespor takımı oldu. Alanya Belediyespor final maçında Gazipaşa Güray Başeğmez takımını 13-4 yenerek Ekim ayında yapılacak finallerde Alanya’yı temsil etmeye hak kazandı.

PLAJ’IN GALİBİ ALANYA BELEDİYESPOR

 

2018 Tff Plaj Futbolu Ligi Alanya Etabı galibi Alanya Belediyespor takımı oldu. Alanya Belediyespor final maçında Gazipaşa Güray Başeğmez takımını 13-4 yenerek Ekim ayında yapılacak finallerde Alanya’yı temsil etmeye hak kazandı.

 

Turnuvanın üçüncülük karşılaşması Kestelspor ile Labas Barcınspor arasında yapıldı. Labas Barcınspor 7-1 üstünlük ile üçüncü oldu. Üç gün boyunca Galip Dere Plajı’nda yapılan turnuvanın sonunda fair play ödülünü Kestelspor takımı aldı. En iyi kaleci Alanya Belediyespor takımından Mehmet Aşlamacı, gol kralı Cem Keskin ve en değerli oyuncu Semih Türkmen oldu.

Turnuvanın birincisi Alanya Belediyespor, ikincisi Gazipaşa Güray Başeğmez ve üçüncü Labas Barcınspor takımı oldu. Dereceye giren sporcular kupa ve madalyalarını Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Türkiye Futbol Federasyonu Yetkilileri Serhat Kırağası ve Serhat Sütlü’nün elinden aldı. Ayrıca Uğur; Türkiye Futbol Federasyonu Yetkilileri Serhat Kırağası’na ve Serhat Sütlü’ye plaket verdi. 

DİĞER HABERLERİ