Tarayıcınızı Güncellemeniz Gerekmektedir.
Tarayıcınızı Güncelemeniz gerekmektedir.

HABER DETAY

02.05.2017 09:36:00
Banner
SUALTI RAGBİSİ GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

Türkiye Sualtı Federasyonu tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenen Sualtı Ragbisi Gençler Türkiye Şampiyonası tamamlandı.

Türkiye Sualtı Federasyonu tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenen Sualtı Ragbisi Gençler Türkiye Şampiyonası tamamlandı. Olimpik Yüzme Havuzu’ nda 3 gün boyunca süren şampiyonada 5’i kadın 16 takım mücadele etti. Final gününde yarışlar saat 09.00 da başladı. Alanya’da ilk defa gerçekleşen organizasyon, kapanış seremonisi ve ödül töreni ile tamamlandı.

ERKEKLERDE ŞAMPİYON EGE SUALTI RAGBİSİ SPOR KULÜBÜ

Alanya Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Sualtı Ragbisi Gençler Türkiye Şampiyonası’nda şampiyonluğu Ege Sualtı Ragbisi Spor Kulübü elde ederken ikinciliği İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, üçüncülüğü ise Ege Üniversitesi Spor Kulübü kazandı.

BAYANLARDA ŞAMPİYON TAKIM İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Sualtı Ragbisi Gençler Türkiye Şampiyonası bayanlar kategorisinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü şampiyon oldu. İzmir’in diğer temsilcileri İzmir Yüzme Triatlon Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, Göztepe Spor Kulübü ise üçüncü oldu. 

DİĞER HABERLERİ