Tarayıcınızı Güncellemeniz Gerekmektedir.
Tarayıcınızı Güncelemeniz gerekmektedir.

HABER DETAY

10.10.2017 13:57:00
Banner
CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU STARTI VERİLDİ

53. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Alanya – Kemer etabının startı verildi. Yarışa 13 takımdan 104 sporcunun katıldığı ve 1.Etap olan 176.7 kilometrelik Alanya-Kemer etabı’nın startı saat 12:25 de İskele Kızılkule Önünden verildi.

 

CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU STARTI VERİLDİ

 

53. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun  Alanya – Kemer etabının startı verildi.

 Yarışa 13 takımdan 104 sporcunun katıldığı ve 1.Etap olan 176.7 kilometrelik Alanya-Kemer etabı’nın startı saat 12:25 de İskele Kızılkule Önünden verildi.

 
Startan Önce Folklor Gösterisi Yapıldı.
Yarışın startından önce Atatürk Ortaokulu'nun yapmış olduğu folklor gösterisi izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

Startı Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga verdi.

 TUR 2017'nin startını, Alanya Limanı önünden Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga verdi. Starta ayrıca Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu da katıldı.  Startı verilen etabın saat 16:45 de Kemer de son bulması bekleniyor. Milli takımında yarışacağı bu yarışta ülkemizi Alanya’nın yetiştirdiği sporcu Batuhan Özgür’ünde içinde bulunduğu 8 sporcu temsil edecek. 6 gün sürecek olan 53. Cumhurbaşkanlığı bisiklet turu İstanbul Sultanahmet’te son bulacak.

 

DİĞER HABERLERİ